Díly Škoda Novák & Lušovský

VÍTĚZ PLEBISCITY ORLOVÉ

Díly Škoda Novák & Lušovský

2025 laureat konkursu2025 gold2024 laureat konkursu2024 gold2023 laureat konkursu2023 gold2021 laureat konkursu2021 gold2020 laureat konkursu2019 laureat konkursu2019 silver
9.2 (94)
Rožnov pod Radhoštěm, Pod Lesem budova U71, areál bývalé Tesly
O společnosti:

Společnost Díly Škoda Novák & Lušovský má své sídlo v Rožnově pod Radhoštěm, konkrétně v areálu bývalé Tesly na adrese Pod Lesem. Zaměřuje se na prodej originálních a kvalitních náhradních dílů určených pro automobily značky Škoda. Díky dlouhodobé praxi v motoristickém odvětví nabízí rozmanitý sortiment součástek, které pocházejí z vozidel Škoda havarovaných nebo jinak poškozených. K dispozici jsou zde díly vhodné pro různé modely značky Škoda vyrobené od roku 2000, včetně verzí Fabia (I, II, III), Octavia (I, II, III), Superb, Roomster, Rapid i Citigo.

Předností společnosti Novák & Lušovský je důsledné ověřování každého nabízeného dílu. Veškerý sortiment podléhá pečlivým testům, které zaručují jeho spolehlivost a správné fungování. Tento pečlivý přístup umožňuje prodávat jen ověřené autodíly, jež napomáhají prodloužit životnost vozu a zabezpečit jeho bezpečný provoz. Firma staví na komplexních službách a individuálním přístupu, což přispívá k uspokojení potřeb motoristů hledajících spolehlivé řešení pro své automobily Škoda.

Zdroje pro výpočet hodnocení:

K těmto údajům mají přístup pouze přihlášení uživatelé.
Webové stránky Počet hodnocení Hodnocení
76 4.6 / 5
5 5.0 / 5
firmy 13 90.1 / 100
Datum skenování: 10.09.2025
Rožnov pod Radhoštěm
Pod Lesem budova U71, areál bývalé Tesly

Zobrazit profil společnosti na
Ranking of companies

Najít specialistu

Plebiscit sdružuje těch nejlepších v oboru

Hledáte odborníka ve Vašem okolí? Vyzkoušejte naše vyhledávání. Využívejte pouze ty nejlepší služby!
Vyhledávání